O Nas

slide3
Łysienie u mężczyzn - przyczyny i leczenie
jak dbać o włosy po przeszczepie
O Nas

Posiadamy wysoko wykwalifikowanych ekspertów

Oraz nowoczesne udogodnienia medyczne

Jesteśmy profesjonalną kliniką, która od lat zajmuje się przeszczepem włosów. Posiadamy doświadczenie, wykwalifikowaną kadrę specjalistów oraz sprzęt, który daje nam możliwość przeprowadzenia profesjonalnych zabiegów. Transplantacja włosów jest coraz bardziej popularna w Polsce.

Nie musisz już korzystać z ofert zagranicznych klinik, gdzie do kosztu zabiegu musisz doliczyć również podróż i nocleg. Zaufaj polskim specjalistom, który specjalizują się w zabiegu przeszczepiania włosów.

Nasze usługi

Oferujemy profesjonalne usługi przeszczepu włosów

efekty przed i po
Jak możemy Ci pomóc

Dowiedz się czym jest FUE

FUE to jedna z najskuteczniejszych metod przeszczepu włosów. Jest odpowiednia dla osób zmagających się z utratą włosów czy ich przerzedzeniem. Klienci, którzy zdecydowali się na zabieg FUE po krótkim czasie rekonwalescencji mogli zauważyć zadowalające efekty.

Oferujemy także inne zabiegi, dzięki którym wspieramy wzrost włosów i wzmacniamy je. Z naszą pomocą problem łysienia nie będzie już Ciebie dotyczył.

Jeśli wybierzesz naszą klinikę, możesz być pewien, że efekty przeszczepu włosów będą wyglądały naturalnie, a sama procedura odbędzie się w komfortowej atmosferze.
Oferujemy przeszczep włosów z wykorzystaniem nowoczesnych metod i niezawodnego sprzętu. Ponadto możesz liczyć na opiekę trychologa.
Wybierając naszą klinikę przeszczepu włosów zostaniesz poddany kompleksowej diagnozie.
Trichoskopia ma na celu dobór odpowiedniej metody leczenia, która zapewni optymalne efekty. Dzięki temu bez użycia skalpela pobudzimy Twoje mieszki włosowe do wzrostu.
Przeszczep włosów, zwany również transplantacją włosów, jest coraz bardziej popularnym zabiegiem w Polsce. Cena przeszczepu włosów zależy od wielu czynników, takich jak: stopień utraty włosów, ilość potrzebnych implantów lub techniki, którą stosuje chirurg.

W Polsce ceny przeszczepu włosów zaczynają się od kilku tysięcy złotych i mogą dochodzić nawet do kilkunastu tysięcy, w zależności od indywidualnego przypadku. Zabieg przeszczepu włosów nie jest tani, ale warto zainwestować w siebie i odzyskać pewność siebie, szczególnie dla osób, które cierpią na łysienie.

Przed podjęciem decyzji o przeszczepie włosów ważna jest konsultacja, dzięki której można dobrać odpowiednią metodę.